ŞİRKET PROFİLİ

İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (İHEVA), kuruluşundan bugüne insan sağlığı ve temel ihtiyaçlarını esas alarak ev hayatını kolaylaştıran pek çok küçük ev aleti üreterek yaygın ve etkili bir biçimde tüketici ile buluşturmaktadır.

Güçlü teknik kadrosu ile Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde 14.300m2 kapalı alana sahip tesislerde faaliyetlerini sürdüren Şirket, Temizlik Robotu Fabrikası, Su Arıtma Cihazı Fabrikası, Şofben ve Halı Yıkama Fabrikası, Plastik Enjeksiyon Üretim Tesisleri ve Karbon Dolum Tesislerinde üretim yapmaktadır.

İHLAS İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
Ürün yelpazesinde; temizlik robotu, “reverse osmosis” su arıtma sistemleri, banyo şofbeni, halı yıkama makinesi ile çaymatik bulunan İhlas Ev Aletleri, ürünlerini; Aura, Aura Cleanmax, Aura Roboclean, Aura Cebilon, Aura QVac, Aura Livac, Aura Wdry markaları ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. IHEVA, pazarlama faaliyetlerini, distribütör firma İhlas Pazarlama A.Ş.’nin yaygın bayi ağı ve satış kanallarıyla yurt içinde müşterilere ulaştırırken, yurt dışı faaliyetlerini de çeşitli dağıtım kanalları aracılığıyla yürütmektedir.

BİREBİR PAZARLAMA İLE MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE HIZLI ÇÖZÜM
Saha pazarlama ekibinin müşterilerini ürün ve hizmetlerle ilgili bilgilendirmesi sonucunda ortaya çıkan müşteri beklentileri, doğrudan İhlas Ev Aletleri’ne aktarılmaktadır. Elde edilen bilgilerle geliştirilen çözümler anında müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.