KALİTE POLİTİKAMIZ

İhlas Ev Aletleri olarak müşteri odaklı yönetimin ana prensibi olan “müşteri memnuniyeti için kalite”yi vazgeçilmez bir değer olarak görmekteyiz.

'Önce Kalite' mantığıyla, tasarım, üretim, satış sonrası servis gibi hizmetin her aşamasında müşterinin ihtiyaç, talep ve beklentileri göz önünde bulundurmaktayız.

“Toplam kalite birim kaliteden meydana gelir” mantığıyla imalat proseslerinde detaya inmekteyiz. Bu suretle sürekli iyileştirmeler sağlayarak, nihai müşterilerimize sunulan hizmet ve ürün kalitesini artırmaktayız.

Üretmekte olduğumuz ürünlerin TSE, TUV, VDE ve Kema Keur vb. ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uyumu konusunda gerekli çalışmaları tamamlamış ve belirtilen takvim doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Ülkemizde de zorunlu hale getirilen, ürünlerin sağlık, güvenlik, çevre ve tüketiciyi korumayı amaçlayan CE markalama çalışmalarına uzun süre önce başlamış olup, üretimimizi bu standartlar doğrultusunda devam ettirmekteyiz.

Dünya standartlarına uygun kalite sistemi ile tedarikçi firmalarla uyum içerisinde üretim safhalarını yönetmekteyiz.

Bununla birlikte kanuni zorunluluk çerçevesinde asgari garanti süresi 2 yıl olmasına rağmen, tüm ürünlerimize 3 yıl garanti vermekteyiz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.